Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SO STE SAMAC EN GROS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

SO STE SAMAC EN GROS SRL (CUI 3782947) este înmatriculată din 1993 cu număr ORC J08/931/1993 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri (cod CAEN 3832). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.710 RON și un profit net de 8.384 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 50,0% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
3782947
Nr. ORC
J08/931/1993
EUID
ROONRC.J08/931/1993
Înmatriculată
33 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Macului 41, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
10.710 RON
2021▲ 50,0%
Rezultat net
8.384 RON
2021
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
Secțiunea E · Diviziunea 38 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -5.781 138.289 49.577 17.748 -70.964 —
2024 — -4.608 129.409 42.100 22.125 -65.184 —
2023 — -95 129.757 42.100 27.081 -60.576 —
2022 — -2.146 130.870 42.100 28.289 -60.481 —
2021 10.710 8.384 132.124 42.100 31.689 -58.335 —
2020 7.140 -24.338 132.682 42.100 23.863 -66.719 —
2019 — -1.890 142.002 76.182 23.439 -42.381 —
2018 6.000 19.266 152.045 76.182 35.372 -40.491 —
2017 6.000 3.432 155.908 76.183 19.968 -59.757 —
2016 4.000 3.630 155.936 76.183 15.787 -63.190 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
179,06% (2020: 201,15%)
Datorii / Total active (total active: 73.789 RON)
Solvabilitate generală
0,56 (2020: 0,5)
Total active / Datorii (total active: 73.789 RON)
Autonomie financiară
-79,06% (2020: -101,15%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 73.789 RON)
Rentabilitate active (ROA)
11,36% (2020: -36,9%)
Profit net / Total active (total active: 73.789 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
78,28% (2020: -340,87%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SO STE SAMAC EN GROS SRL

Reprezentantul firmei este: STOLERU SORA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021