DIOSA SCORE PRODUCTION SRL
DIOSA SCORE PRODUCTION SRL (CUI 37837419) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017010367405 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de interpretare artistică (spectacole) — cod CAEN 9020. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 323.139 RON și un profit net de 1.720 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 17,9% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 37837419
- Nr. ORC
- J2017010367405
- EUID
- ROONRC.J2017010367405
- Înmatriculată
- 9 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 323.139 | 1.720 | 6.775 | — | 8.735 | 1.960 | — |
| 2024 | 274.074 | 16.045 | 1.456 | — | 25.484 | 24.028 | — |
| 2023 | 99.860 | -10.690 | 0 | — | 27.462 | 27.462 | — |
| 2022 | 294.857 | 22.562 | 3.931 | — | 42.083 | 38.152 | — |
| 2021 | 99.271 | 1.988 | 0 | — | 15.590 | 15.590 | — |
| 2020 | 107.580 | 13.402 | 1.266 | — | 14.868 | 13.602 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre DIOSA SCORE PRODUCTION SRL
Reprezentantul firmei este: BURNECI SIMONA CODRUŢA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 30.07.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 26.06.2017 | Transfer (sosire) din 14.07.2026 | ANAF |
| 30.07.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 30.07.2026 | Data stării juridice | 26.06.2017 | 14.07.2026 | ANAF |
| 30.07.2026 | Cod CAEN principal | 5920 | 9020 | ANAF |
| 30.07.2026 | Număr de înmatriculare | J40/10367/2017 | J2017010367405 | ANAF |