Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RECUPERAREA COPILĂRIEI SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

RECUPERAREA COPILĂRIEI SRL (CUI 37839770) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017010451409 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Alte activități referitoare la sănătatea umană (cod CAEN 8699). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 442.430 RON, un profit net de 15.967 RON și un număr mediu de 4 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 41,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
37839770
Nr. ORC
J2017010451409
EUID
ROONRC.J2017010451409
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Poştaşului 10-14, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
442.430 RON
2025▲ 41,2%
Rezultat net
15.967 RON
2025
Angajați
4
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025, fără 2018, 2019, 2020, 2021 și 2022. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 442.430 15.967 53.105 1.486 53.509 1.890 4
2024 313.408 -63.290 46.727 1.486 31.164 -14.077 4
2023 363.770 -21.383 42.168 1.486 89.895 49.213 4
2017 32.288 4.649 15.047 1.486 16.903 4.849 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
96,56% (2024: 143,11%)
Datorii / Total active (total active: 54.995 RON)
Solvabilitate generală
1,04 (2024: 0,7)
Total active / Datorii (total active: 54.995 RON)
Autonomie financiară
3,44% (2024: -43,11%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 54.995 RON)
Rentabilitate active (ROA)
29,03% (2024: -193,84%)
Profit net / Total active (total active: 54.995 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
844,81%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
3,61% (2024: -20,19%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RECUPERAREA COPILĂRIEI SRL

Reprezentantul firmei este: MODORAN ELENA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
05.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 27.06.2017 Transfer (sosire) din 09.06.2026 ANAF
05.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
05.08.2026 Data stării juridice 27.06.2017 09.06.2026 ANAF
05.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice ANAF