Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ENEYUST SUPERCONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

ENEYUST SUPERCONSTRUCT SRL (CUI 37859190) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017010762404 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 121.995 RON și un profit net de 6.358 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 89,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
37859190
Nr. ORC
J2017010762404
EUID
ROONRC.J2017010762404
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vultureni 13, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
121.995 RON
2025▲ 89,2%
Rezultat net
6.358 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · 3 diviziuni
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (1)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (15)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 121.995 6.358 92.562 — 61.753 -30.809 —
2024 64.468 -5.809 92.562 — 55.395 -37.167 —
2023 65.642 -22.426 92.179 549 60.272 -31.358 1
2022 92.748 12.361 68.128 3.102 56.093 -8.933 1
2021 63.440 -23.332 79.794 3.548 58.488 -17.758 1
2020 150.642 17.913 64.363 — 69.937 5.574 1
2019 303.357 -12.549 196.350 — 184.011 -12.339 2
2018 411.865 205.649 3.754 — 217.218 213.464 3
2017 7.940 7.615 238 — 8.053 7.815 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
149,89% (2024: 167,09%)
Datorii / Total active (total active: 61.753 RON)
Solvabilitate generală
0,67 (2024: 0,6)
Total active / Datorii (total active: 61.753 RON)
Autonomie financiară
-49,89% (2024: -67,09%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 61.753 RON)
Rentabilitate active (ROA)
10,3% (2024: -10,49%)
Profit net / Total active (total active: 61.753 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,21% (2024: -9,01%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ENEYUST SUPERCONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: VLADA DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025