Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TWINS SPORT EVENTS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

TWINS SPORT EVENTS SRL (CUI 37881244) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017011062408 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Alte activități sportive (cod CAEN 9319). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.284 RON și un profit net de 7.140 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 12,1% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37881244
Nr. ORC
J2017011062408
EUID
ROONRC.J2017011062408
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Galileea 19, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
10.284 RON
2022▼ 12,1%
Rezultat net
7.140 RON
2022▼ 17,5%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
9319 Alte activități sportive n.c.a
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
9319 Alte activități sportive n.c.a

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.525 4.546 — 737 -3.809 —
2024 — -3.170 4.662 — 3.378 -1.284 —
2023 — -2.351 4.662 — 6.548 1.886 —
2022 10.284 7.140 16.971 — 21.208 4.237 —
2021 11.702 8.655 17.163 — 14.260 -2.903 —
2020 6.335 3.492 18.205 — 6.646 -11.559 —
2019 — -3.879 16.069 — 1.019 -15.050 —
2018 — -7.323 11.470 — 298 -11.172 —
2017 — -4.169 5.690 1.041 800 -3.849 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
80,02% (2021: 120,36%)
Datorii / Total active (total active: 21.208 RON)
Solvabilitate generală
1,25 (2021: 0,83)
Total active / Datorii (total active: 21.208 RON)
Autonomie financiară
19,98% (2021: -20,36%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 21.208 RON)
Rentabilitate active (ROA)
33,67% (2021: 60,69%)
Profit net / Total active (total active: 21.208 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
168,52%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
69,43% (2021: 73,96%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TWINS SPORT EVENTS SRL

Reprezentantul firmei este: NIŢESCU BOGDAN GABRIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022