Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PURE LIFESTYLE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

PURE LIFESTYLE SRL (CUI 37926494) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017011780405 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 266.259 RON, un profit net de 20.623 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 9,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37926494
Nr. ORC
J2017011780405
EUID
ROONRC.J2017011780405
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Șos AGRONOM GHEORGHE IONESCU SISESTI 225C, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
266.259 RON
2025▼ 9,1%
Rezultat net
20.623 RON
2025▼ 63,7%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9621 Activități de coafură și frizerie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · 3 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (5)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
  • 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale
  • 9691 Activități de servicii personale la domiciliu
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 266.259 20.623 6.243 13.246 37.121 44.124 2
2024 292.961 56.762 18.838 — 74.949 56.111 2
2023 292.045 10.899 71.845 — 71.194 -651 4
2022 55.601 -7.707 40.213 — 28.663 -11.550 4
2021 — -264 4.057 15 200 -3.842 —
2020 — -264 3.817 39 200 -3.578 —
2019 — -264 3.577 63 200 -3.314 —
2018 — -3.239 3.337 88 200 -3.049 —
2017 — -10 122 112 200 190 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
12,4% (2024: 25,13%)
Datorii / Total active (total active: 50.367 RON)
Solvabilitate generală
8,07 (2024: 3,98)
Total active / Datorii (total active: 50.367 RON)
Autonomie financiară
87,6% (2024: 74,87%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 50.367 RON)
Rentabilitate active (ROA)
40,95% (2024: 75,73%)
Profit net / Total active (total active: 50.367 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
46,74% (2024: 101,16%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
7,75% (2024: 19,38%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PURE LIFESTYLE SRL

Reprezentantul firmei este: DEMETER VLAD-BOGDAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025