Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUSOR FLOOR SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

LUSOR FLOOR SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38009767) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017013249407 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Alte lucrări speciale de construcții (cod CAEN 4399). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 20.993 RON și un profit net de 19.938 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 69,0% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38009767
Nr. ORC
J2017013249407
EUID
ROONRC.J2017013249407
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Sos. FUNDENI 227, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
20.993 RON
2021▼ 69,0%
Rezultat net
19.938 RON
2021▲ 108,6%
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021 divergent
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

În bilanțul pe 2021, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 26.706 — 66.032 39.326 —
2024 — 0 26.706 — 66.032 39.326 —
2023 — 0 26.706 — 66.032 39.326 —
2022 — 0 26.706 — 66.032 39.326 —
2021 20.993 19.938 26.706 — 66.032 39.326 —
2020 67.739 9.556 28.118 — 47.506 19.388 1
2019 101.855 9.632 6.830 — 16.662 9.832 1
2018 — 0 0 — 200 200 —
2017 — 0 409 409 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
40,44% (2020: 59,19%)
Datorii / Total active (total active: 66.032 RON)
Solvabilitate generală
2,47 (2020: 1,69)
Total active / Datorii (total active: 66.032 RON)
Autonomie financiară
59,56% (2020: 40,81%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 66.032 RON)
Rentabilitate active (ROA)
30,19% (2020: 20,12%)
Profit net / Total active (total active: 66.032 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
50,7% (2020: 49,29%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
94,97% (2020: 14,11%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUSOR FLOOR SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SĂILĂ SORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021