DURABIL TOP CONSTRUCT S.R.L.
DURABIL TOP CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38025550) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2020014738405 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 40.069 RON, o pierdere netă de 127.023 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 84,5% față de 2023.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 38025550
- Nr. ORC
- J2020014738405
- EUID
- ROONRC.J2020014738405
- Înmatriculată
- 9 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
- 0149 Creșterea altor animale
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
- 0163 Activități după recoltare
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
- 0220 Exploatarea forestieră
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
- 5590 Alte servicii de cazare
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
- 9103 Gestionarea monumentelor, clădirilor istorice și a altor obiective de interes turistic
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1.847 | 222.340 | — | 160.782 | -61.558 | — |
| 2024 | 40.069 | -127.023 | 216.485 | — | 153.080 | -63.405 | 1 |
| 2023 | 258.545 | 57.446 | 200.005 | — | 263.623 | 63.618 | 2 |
| 2022 | 144.142 | -98.984 | 72.971 | — | 103.482 | 44.216 | 2 |
| 2021 | 180.360 | 134.308 | 446.839 | — | 411.875 | 143.200 | 2 |
| 2020 | — | 0 | 3.000 | 572 | 9.634 | 7.206 | — |
| 2019 | — | 0 | 3.149 | 572 | 9.783 | 7.206 | — |
| 2018 | 4.950 | 1.801 | 3.149 | 572 | 9.783 | 7.206 | — |
| 2017 | 6.500 | 5.205 | 195 | 572 | 5.028 | 5.405 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2024 (vs 2023)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre DURABIL TOP CONSTRUCT S.R.L.
Reprezentanții firmei sunt: ERBAŞU ION ROBERT (administrator), MINCULEASA LIVIU (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .