Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EMANAISIS COMMUNITY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

EMANAISIS COMMUNITY SRL (CUI 38037988) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017013569402 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (cod CAEN 4778). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,9 milioane RON, un profit net de 678.863 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 27,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38037988
Nr. ORC
J2017013569402
EUID
ROONRC.J2017013569402
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Spl. Independenţei 202B, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.890.827 RON
2025▼ 27,7%
Rezultat net
678.863 RON
2025▼ 57,6%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4778 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.890.827 678.863 59.266 — 738.369 679.103 2
2024 2.613.840 1.602.774 114.311 — 1.717.325 1.603.014 2
2023 2.344.061 1.212.502 52.716 — 1.265.458 1.212.742 2
2022 2.247.344 1.152.476 34.587 — 1.187.303 1.152.716 3
2021 2.401.602 1.246.986 47.136 3.380 1.290.982 1.247.226 3
2020 1.371.439 588.905 143.276 4.201 728.220 589.145 2
2019 298.718 138.218 143.448 — 367.035 223.587 —
2018 223.397 137.454 735 — 138.104 137.369 —
2017 2.354 -285 24.859 71 24.703 -85 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
8,03% (2024: 6,66%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
12,46 (2024: 15,02)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
91,97% (2024: 93,34%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
91,94% (2024: 93,33%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,96% (2024: 99,99%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
35,9% (2024: 61,32%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EMANAISIS COMMUNITY SRL

Reprezentantul firmei este: LUCA IAROSLAV (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
25.10.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice ANAF
28.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 26.01.2021 Transfer (sosire) din 04.09.2026 ANAF
28.09.2026 Data stării juridice 26.01.2021 04.09.2026 ANAF
24.07.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
24.07.2026 Data reactivării — 26.06.2026 ANAF