Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAIC TERMOSERV CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

RAIC TERMOSERV CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38061315) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J15/1160/2017 și are sediul în Târgoviște, județul Dâmbovița. Activitatea principală: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (cod CAEN 4334). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 575 RON și un profit net de 558 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 88,0% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38061315
Nr. ORC
J15/1160/2017
EUID
ROONRC.J15/1160/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Diaconu Coresi 2, Mun. Târgovişte Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
575 RON
2021▼ 88,0% față de 2018
Rezultat net
558 RON
2021▼ 69,0% față de 2018
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025, fără 2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 500 — 152 -348 —
2023 — 0 500 — 152 -348 —
2022 — 0 348 — — -348 —
2021 575 558 17.514 — 20.071 2.557 —
2020 — 0 31.497 — 33.496 1.999 —
2019 — 0 37.874 — 39.873 1.999 —
2018 4.802 1.799 37.874 — 39.873 1.999 —
2017 23.340 21.093 11.932 — 33.225 21.293 1

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2018)
Grad de îndatorare
87,26% (2018: 94,99%)
Datorii / Total active (total active: 20.071 RON)
Solvabilitate generală
1,15 (2018: 1,05)
Total active / Datorii (total active: 20.071 RON)
Autonomie financiară
12,74% (2018: 5,01%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 20.071 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2,78% (2018: 4,51%)
Profit net / Total active (total active: 20.071 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
21,82% (2018: 89,99%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2018: 37,46%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAIC TERMOSERV CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BOBOACĂ MIHAIL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021