Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GASTRO RENIER SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.10.2026 (ANAF)

GASTRO RENIER SRL (CUI 38065090) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2/1505/2017 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5610, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 181.579 RON, un profit net de 118.450 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 39,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
38065090
Nr. ORC
J2/1505/2017
EUID
ROONRC.J2/1505/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dunării 19, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
181.579 RON
2025▼ 39,0%
Rezultat net
118.450 RON
2025▼ 50,5%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5610 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8130 Activități de întreținere peisagistică

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5610 — Restaurante). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 181.579 118.450 105.023 23.147 200.686 118.810 1
2024 297.912 239.472 76.552 23.147 293.237 239.832 1
2023 217.943 170.733 5.843 23.147 153.789 171.093 1
2022 196.608 213.007 59.052 23.147 127.739 91.834 1
2021 89.122 80.989 117.240 18.147 58.849 -40.244 1
2020 — -1.086 139.609 18.147 229 -121.233 —
2019 102.333 -19.283 139.309 18.147 229 -120.147 —
2018 101.437 -40.135 160.678 37.639 22.175 -100.864 —
2017 17.364 -61.029 122.673 45.416 16.528 -60.729 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
46,92% (2024: 24,2%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,13 (2024: 4,13)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
53,08% (2024: 75,8%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
52,92% (2024: 75,69%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,7% (2024: 99,85%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
65,23% (2024: 80,38%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GASTRO RENIER SRL

Reprezentantul firmei este: MANGU NICOLETA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025