Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GURA FĂRĂ E-URI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

GURA FĂRĂ E-URI S.R.L. (CUI 38065945) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017000644312 și are sediul în Zalau, județul Sălaj. Activitatea principală: Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor (cod CAEN 1039). În 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.500 RON și o pierdere netă de 12.747 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 150,0% față de 2017.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38065945
Nr. ORC
J2017000644312
EUID
ROONRC.J2017000644312
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Mihai Viteazul 11, Mun. Zalău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).

Cifra de afaceri
11.500 RON
2018▲ 150,0%
Rezultat net
-12.747 RON
2018
Angajați
—
2018

Activitate

CAEN principal
1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2018
1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 29.183 2.176 9.330 -17.677 —
2024 — 0 29.183 2.176 9.330 -17.677 —
2023 — -1.450 29.183 2.176 9.330 -17.677 —
2022 — -60 27.733 2.176 9.330 -16.227 —
2021 — -240 27.674 2.176 9.331 -16.167 —
2020 — -953 27.435 2.176 9.331 -15.928 —
2019 — -1.473 26.015 1.676 9.364 -14.975 —
2018 11.500 -12.747 25.114 2.250 9.362 -13.502 —
2017 4.600 -955 10.051 2.824 6.472 -755 —

Indicatori financiari

bilanț 2018 (vs 2017)
Grad de îndatorare
216,28% (2017: 108,12%)
Datorii / Total active (total active: 11.612 RON)
Solvabilitate generală
0,46 (2017: 0,92)
Total active / Datorii (total active: 11.612 RON)
Autonomie financiară
-116,28% (2017: -8,12%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 11.612 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-109,77% (2017: -10,27%)
Profit net / Total active (total active: 11.612 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-110,84% (2017: -20,76%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2017-2018
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GURA FĂRĂ E-URI S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TERHEŞIU MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2018