Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

JN DEVELOPMENTS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 06.10.2026 (ANAF)

JN DEVELOPMENTS SRL (CUI 38103836) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J4/1410/2017 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Dezvoltare (promovare) imobiliară (cod CAEN 4110, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.250 RON și un profit net de 8.210 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 32,1% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38103836
Nr. ORC
J4/1410/2017
EUID
ROONRC.J4/1410/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nordului 9, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
11.250 RON
2024▼ 32,1% față de 2021
Rezultat net
8.210 RON
2024▼ 45,5% față de 2021
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (29) · CAEN Rev.2 · 8 diviziuni
  • 2363 Fabricarea betonului
  • 2364 Fabricarea mortarului
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (4)
  • 2363 Fabricarea betonului
  • 2364 Fabricarea mortarului
  • 2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (2)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — 8.568 8.568 —
2024 11.250 8.210 0 — 8.569 8.569 —
2023 — 0 0 — 359 359 —
2022 — 0 0 — 116.382 116.382 —
2021 16.569 15.072 0 — 116.382 116.382 —
2020 88.080 85.437 701 — 102.011 101.310 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2021)
Grad de îndatorare
0% (2021: 0%)
Datorii / Total active (total active: 8.569 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 8.569 RON)
Autonomie financiară
100% (2021: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 8.569 RON)
Rentabilitate active (ROA)
95,81% (2021: 12,95%)
Profit net / Total active (total active: 8.569 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
95,81% (2021: 12,95%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
72,98% (2021: 90,97%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre JN DEVELOPMENTS SRL

Reprezentantul firmei este: FÎCĂ NICOLETA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024