Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GOOD HANDS STUDIO SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

GOOD HANDS STUDIO SRL (CUI 38160106) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J40/15080/2017 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (cod CAEN 5912). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 980 RON și o pierdere netă de 708 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 75,3% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38160106
Nr. ORC
J40/15080/2017
EUID
ROONRC.J40/15080/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Pictor Ştefan Dimitrescu 9, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
980 RON
2023▼ 75,3%
Rezultat net
-708 RON
2023
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Secțiunea J · Diviziunea 59 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9003 Activități de creație artistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Surse: MFinanțe (2017–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 292 1.500 50.741 50.899 —
2024 — 0 292 1.500 50.741 50.899 —
2023 980 -708 292 1.500 50.741 50.899 —
2022 3.966 501 768 4.125 50.576 51.608 —
2021 21.274 2.444 395 6.750 48.352 51.107 0
2020 75.708 48.423 24.400 9.375 68.563 48.663 —
2019 52.919 27.020 612 — 27.872 27.260 —
2018 127.039 86.694 872 — 87.806 86.934 1
2017 125.780 51.869 4.212 867 55.414 52.069 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
0,56% (2022: 1,4%)
Datorii / Total active (total active: 52.241 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 52.241 RON)
Autonomie financiară
97,43% (2022: 94,35%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 52.241 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-1,36% (2022: 0,92%)
Profit net / Total active (total active: 52.241 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-1,39% (2022: 0,97%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2022: 12,63%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GOOD HANDS STUDIO SRL

Reprezentantul firmei este: DRĂGHICI DIANA-CRISTINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023