Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LEANDEVEL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

LEANDEVEL SRL (CUI 38182015) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017015360403 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 98.400 RON, un profit net de 33.775 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 71,7% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38182015
Nr. ORC
J2017015360403
EUID
ROONRC.J2017015360403
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Miercani 59, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
98.400 RON
2020▼ 71,7%
Rezultat net
33.775 RON
2020▼ 86,3%
Angajați
1
2020– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (15) · 7 diviziuni
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (4)
  • 5210 Depozitări
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 61 · Telecomunicații (3)
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
  • 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații
  • 6190 Alte activități de telecomunicații
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -26.361 17.112 — 1.995 -15.117 —
2024 — -35.494 16.747 24.784 1.995 11.244 —
2023 — -32.905 8.480 51.821 2.313 46.738 —
2022 — -32.745 3.000 78.857 2.654 79.643 —
2021 — -41.236 0 105.894 5.555 112.388 —
2020 98.400 33.775 0 132.931 19.355 153.624 1
2019 347.989 247.170 119.711 160.052 207.028 247.410 1
2018 333.964 322.524 3.388 46 326.021 322.679 —
2017 — -45 172 107 220 155 —

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
0% (2019: 32,61%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
— (2019: 3,07)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
100,88% (2019: 67,4%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
22,18% (2019: 67,33%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
21,99% (2019: 99,9%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
34,32% (2019: 71,03%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LEANDEVEL SRL

Reprezentantul firmei este: RUXANDARI ANA MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020