Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MAYRARONIN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

MAYRARONIN SRL (CUI 38194818) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017003071139 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (cod CAEN 4683). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 32.250 RON și un profit net de 23.905 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 95,1% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
38194818
Nr. ORC
J2017003071139
EUID
ROONRC.J2017003071139
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. I. C. Brătianu 28, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
32.250 RON
2025▲ 95,1% față de 2022
Rezultat net
23.905 RON
2025▲ 276,1% față de 2022
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · 2 diviziuni
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (11)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025, fără 2023 și 2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 32.250 23.905 4.844 — 28.949 24.105 —
2022 16.529 6.356 6.546 — 769 -5.777 —
2021 — 0 22.622 — 10.489 -12.133 —
2020 — 0 22.622 — 10.489 -12.133 —
2019 — 0 22.622 — 10.489 -12.133 —
2018 1.128 -4.147 22.622 — 10.489 -12.133 —
2017 2.241 -8.186 20.379 391 12.002 -7.986 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2022)
Grad de îndatorare
16,73%
Datorii / Total active (total active: 28.949 RON)
Solvabilitate generală
5,98 (2022: 0,12)
Total active / Datorii (total active: 28.949 RON)
Autonomie financiară
83,27%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 28.949 RON)
Rentabilitate active (ROA)
82,58%
Profit net / Total active (total active: 28.949 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,17%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
74,12% (2022: 38,45%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MAYRARONIN SRL

Reprezentantul firmei este: DASCALIUC IONEL-CRISTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
24.09.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF