Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAFFAELLA BEAUTY STUDIO S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

RAFFAELLA BEAUTY STUDIO S.R.L. (CUI 38209960) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017015707408 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 250.333 RON, un profit net de 39.343 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 9,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38209960
Nr. ORC
J2017015707408
EUID
ROONRC.J2017015707408
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. DOAMNA GHICA 8, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
250.333 RON
2025▲ 9,6%
Rezultat net
39.343 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Surse: MFinanțe (2017–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 250.333 39.343 232.500 274.807 27.376 47.395 1
2024 228.465 -1.157 213.510 204.051 15.119 8.052 1
2023 99.730 20.945 237.007 228.589 15.868 9.209 1
2022 12.060 77 43.172 30.320 1.116 -11.736 —
2021 17.650 -8.384 14.845 1.797 1.235 -11.813 0
2020 — 0 9.924 161 266 -3.429 —
2019 — 0 6.224 161 534 -3.429 —
2018 — -3.200 4.124 161 534 -3.429 —
2017 800 -429 1.446 482 735 -229 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
76,94% (2024: 97,42%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,3 (2024: 1,03)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
15,68% (2024: 3,67%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
13,02% (2024: -0,53%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
83,01% (2024: -14,37%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
15,72% (2024: -0,51%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAFFAELLA BEAUTY STUDIO S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BRUMĂ RAFFAELLA ANDREEA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025