Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

M & A COMMUNITY RPG SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

M & A COMMUNITY RPG SRL (CUI 38217849) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J40/15794/2017 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Alte transporturi terestre de călători (cod CAEN 4939). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 100 RON și o pierdere netă de 178 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 99,8% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38217849
Nr. ORC
J40/15794/2017
EUID
ROONRC.J40/15794/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Rucăr 21, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
100 RON
2022▼ 99,8%
Rezultat net
-178 RON
2022
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4942 Servicii de mutare
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6312 Activități ale portalurilor web

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Surse: MFinanțe (2017–2018, 2021–2025) și ANAF (2019–2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 30.547 — 27.199 -3.348 —
2024 — 0 30.547 — 27.199 -3.348 —
2023 — 0 20.557 -9.990 27.199 -3.348 —
2022 100 -178 20.557 -9.990 27.199 -3.348 —
2021 41.920 -8.380 20.557 -9.712 27.099 -3.170 —
2020 10.374 -3.634 20.111 -7.353 32.673 5.209 1
2019 27.534 -8.966 20.625 -4.022 33.490 8.843 0
2018 44.376 17.894 6.352 -970 25.132 17.810 —
2017 — -284 300 — 216 -84 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
119,45% (2021: 118,23%)
Datorii / Total active (total active: 17.209 RON)
Solvabilitate generală
0,84 (2021: 0,85)
Total active / Datorii (total active: 17.209 RON)
Autonomie financiară
-19,45% (2021: -18,23%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 17.209 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-1,03% (2021: -48,2%)
Profit net / Total active (total active: 17.209 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2021: -19,99%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2021-2022
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre M & A COMMUNITY RPG SRL

Reprezentantul firmei este: STOILESCU MIHAIL DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022