Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HIGHT EVOLUTION CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.11.2026 (ANAF)

HIGHT EVOLUTION CONSTRUCT SRL (CUI 38218186) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J40/15803/2017 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 77.000 RON, un profit net de 8.082 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38218186
Nr. ORC
J40/15803/2017
EUID
ROONRC.J40/15803/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Basarabia 110, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
77.000 RON
2023
Rezultat net
8.082 RON
2023
Angajați
1
2023– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4291 Construcții hidrotehnice
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (8)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 16.345 183 24.239 8.077 —
2024 — 0 16.345 182 24.240 8.077 —
2023 77.000 8.082 16.346 183 24.240 8.077 1
2022 — -205 388 183 200 -5 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
66,93%
Datorii / Total active (total active: 24.423 RON)
Solvabilitate generală
1,49
Total active / Datorii (total active: 24.423 RON)
Autonomie financiară
33,07%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 24.423 RON)
Rentabilitate active (ROA)
33,09%
Profit net / Total active (total active: 24.423 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
100,06%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,5%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HIGHT EVOLUTION CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: RAIU MARIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023