Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LENART SERV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

LENART SERV S.R.L. (CUI 38227273) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017005628128 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 168.800 RON, un profit net de 103.085 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 17,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38227273
Nr. ORC
J2017005628128
EUID
ROONRC.J2017005628128
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Brigadierilor 27A, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
168.800 RON
2025▲ 17,8%
Rezultat net
103.085 RON
2025▲ 8,9%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · 2 diviziuni
  • 2551 Acoperirea metalelor
  • 2552 Tratamente termice ale metalelor
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (3)
  • 2551 Acoperirea metalelor
  • 2552 Tratamente termice ale metalelor
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 2561 Tratarea și acoperirea metalelor (CAEN Rev.2)
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 168.800 103.085 7.932 4.840 134.265 131.173 1
2024 143.250 94.645 3.939 — 172.027 168.088 1
2023 112.572 73.243 5.627 — 79.070 73.443 1
2022 74.026 49.540 3.947 — 53.613 49.666 1
2021 — 0 0 — 126 126 —
2020 542 526 156 — 282 126 —
2019 5.238 1.771 2.990 — 2.590 -400 —
2018 3.529 -1.549 2.243 — 72 -2.171 —
2017 241 -822 857 — 235 -622 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
5,7% (2024: 2,29%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
17,54 (2024: 43,67)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
94,3% (2024: 97,71%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
74,11% (2024: 55,02%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
78,59% (2024: 56,31%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
61,07% (2024: 66,07%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LENART SERV S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: LENART ISTVAN (administrator), LENART BRIGITTA GABRIELLA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
08.08.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF