Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DEZECE VIEW S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.11.2026 (ANAF)

DEZECE VIEW S.R.L. (CUI 38239529) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017016099403 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (cod CAEN 8230). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 49.908 RON și un profit net de 4.502 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 56,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38239529
Nr. ORC
J2017016099403
EUID
ROONRC.J2017016099403
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. BERVENI 103B, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
49.908 RON
2025▼ 56,5%
Rezultat net
4.502 RON
2025▼ 84,6%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (22) · 12 diviziuni
  • 0121 Cultivarea strugurilor
  • 1102 Fabricarea vinurilor din struguri
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (1)
  • 0121 Cultivarea strugurilor
Diviziunea 11 · Fabricarea băuturilor (1)
  • 1102 Fabricarea vinurilor din struguri
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (5)
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 49.908 4.502 88.630 — 77.385 -12.185 —
2024 114.774 29.224 62.941 — 47.194 -16.687 —
2023 45.165 19.543 78.770 — 33.799 -45.911 —
2022 0 0 66.600 0 1.146 -65.454 —
2021 0 0 66.600 0 1.146 -65.454 —
2020 0 -240 66.600 0 1.146 -65.454 —
2019 0 -880 66.600 0 1.386 -65.214 —
2018 4.893 -41.955 65.600 0 1.267 -64.333 1
2017 12.605 -22.579 37.545 2.759 12.407 -22.379 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
114,53% (2024: 133,37%)
Datorii / Total active (total active: 77.385 RON)
Solvabilitate generală
0,87 (2024: 0,75)
Total active / Datorii (total active: 77.385 RON)
Autonomie financiară
-15,75% (2024: -35,36%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 77.385 RON)
Rentabilitate active (ROA)
5,82% (2024: 61,92%)
Profit net / Total active (total active: 77.385 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,02% (2024: 25,46%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DEZECE VIEW S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VASILICĂ MARIA-ALEXANDRA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025