Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANASTIELA CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

ANASTIELA CONSTRUCT SRL (CUI 38338093) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J5/2689/2017 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (cod CAEN 4334). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 111.251 RON, o pierdere netă de 18.318 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 45,8% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38338093
Nr. ORC
J5/2689/2017
EUID
ROONRC.J5/2689/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Henri Coandă 10, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
111.251 RON
2022▼ 45,8%
Rezultat net
-18.318 RON
2022
Angajați
1
2022▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -294 -489 — 87.857 88.346 —
2024 — 0 322 — 88.961 88.639 —
2023 — -8.082 322 — 88.961 88.639 —
2022 111.251 -18.318 1.048 — 97.770 96.722 1
2021 205.124 8.181 17.990 — 133.029 115.039 2
2020 168.328 70.135 8.024 — 114.883 106.859 2
2019 183.112 43.671 7.579 — 44.303 36.724 4
2018 9.300 -17.528 8.699 429 1.323 -6.947 1
2017 17.000 10.496 3.467 429 13.734 10.696 1

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
1,07% (2021: 13,52%)
Datorii / Total active (total active: 97.770 RON)
Solvabilitate generală
93,29 (2021: 7,39)
Total active / Datorii (total active: 97.770 RON)
Autonomie financiară
98,93% (2021: 86,48%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 97.770 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-18,74% (2021: 6,15%)
Profit net / Total active (total active: 97.770 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-18,94% (2021: 7,11%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-16,47% (2021: 3,99%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANASTIELA CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: BUZAȘ FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022