Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HIGH BEAUTY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

HIGH BEAUTY SRL (CUI 38390431) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017017931409 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38390431
Nr. ORC
J2017017931409
EUID
ROONRC.J2017017931409
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Paris 69, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (9622), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Surse: MFinanțe (2017–2018, 2020–2025) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 1.636 0 2.588 952 0
2024 0 0 1.636 0 2.588 952 0
2023 0 -30 1.636 0 2.588 952 0
2022 0 112 1.606 0 2.588 982 0
2021 30.859 -82.120 17.870 19.251 71.489 72.870 1
2020 668.236 170.189 113.446 21.888 254.745 170.046 9
2019 12.095 -43 5.995 0 4.841 -143 1
2018 — 0 300 — 200 -100 —
2017 — -300 300 — 200 -100 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
63,21% (2024: 63,21%)
Datorii / Total active (total active: 2.588 RON)
Solvabilitate generală
1,58 (2024: 1,58)
Total active / Datorii (total active: 2.588 RON)
Autonomie financiară
36,79% (2024: 36,79%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.588 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 2.588 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HIGH BEAUTY SRL

Reprezentantul firmei este: MAGNET ALINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025