Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FAITH MOVES THE MOUNTAIN S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

FAITH MOVES THE MOUNTAIN S.R.L. (CUI 38511363) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2/2007/2017 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Activități de întreținere peisagistică (cod CAEN 8130). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 39.927 RON și un profit net de 29.775 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 8,3% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38511363
Nr. ORC
J2/2007/2017
EUID
ROONRC.J2/2007/2017
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Spl. G-ral Gheorghe Magheru, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
39.927 RON
2023▲ 8,3%
Rezultat net
29.775 RON
2023▲ 9,0%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
8130 Activități de întreținere peisagistică
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
8130 Activități de întreținere peisagistică

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2023. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2023 39.927 29.775 5.623 1.710 71.976 68.063 —
2022 36.855 27.317 16.787 1.710 53.365 38.288 —
2021 34.300 22.352 11.059 1.710 20.320 10.971 —
2020 — 0 14.280 2.678 221 -11.381 —
2019 — 0 14.280 2.678 221 -11.381 —
2018 6.409 -8.054 14.280 2.678 221 -11.381 —
2017 2.322 -3.547 7.586 — 4.239 -3.347 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
7,63% (2022: 30,48%)
Datorii / Total active (total active: 73.686 RON)
Solvabilitate generală
13,1 (2022: 3,28)
Total active / Datorii (total active: 73.686 RON)
Autonomie financiară
92,37% (2022: 69,52%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 73.686 RON)
Rentabilitate active (ROA)
40,41% (2022: 49,6%)
Profit net / Total active (total active: 73.686 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
43,75% (2022: 71,35%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
74,57% (2022: 74,12%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FAITH MOVES THE MOUNTAIN S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: BOTAȘ LAURA (administrator), BOTAȘ PAUL-SORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023