Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SUPERCLEAN SALES SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

SUPERCLEAN SALES SRL (CUI 38518396) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J29/2712/2017 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Comerț cu ridicata nespecializat (cod CAEN 4690). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 39.779 RON și un profit net de 24.185 RON. Cifra de afaceri e de 15,3 ori mai mare decât în 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38518396
Nr. ORC
J29/2712/2017
EUID
ROONRC.J29/2712/2017
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Găgeni 88A, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
39.779 RON
2024▲ 1.430,0%
Rezultat net
24.185 RON
2024▲ 1.489,0%
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4690 Comerț cu ridicata nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2024. Surse: MFinanțe (2017–2023) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 39.779 24.185 0 0 35.521 35.521 0
2023 2.600 1.522 780 — 33.529 32.749 —
2022 — -860 820 — 32.047 31.227 —
2021 33.500 32.070 660 — 32.747 32.087 —
2020 — 0 183 — 200 17 —
2019 — 0 183 — 200 17 —
2018 — -171 183 — 200 17 —
2017 — -12 150 135 203 188 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0% (2023: 2,33%)
Datorii / Total active (total active: 35.521 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 35.521 RON)
Autonomie financiară
100% (2023: 97,67%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 35.521 RON)
Rentabilitate active (ROA)
68,09% (2023: 4,54%)
Profit net / Total active (total active: 35.521 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
68,09% (2023: 4,65%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
60,8% (2023: 58,54%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SUPERCLEAN SALES SRL

Reprezentantul firmei este: MOCANU NICOLETA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024