Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FLORIOGRAPHY EVENTS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

FLORIOGRAPHY EVENTS SRL (CUI 38523678) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017019581402 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (cod CAEN 8230). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 149.943 RON, un profit net de 59.271 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 78,2% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38523678
Nr. ORC
J2017019581402
EUID
ROONRC.J2017019581402
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Giurgiului 234B, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
149.943 RON
2023▼ 78,2%
Rezultat net
59.271 RON
2023
Angajați
1
2023▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — -73 111.691 27.565 68.610 -15.516 —
2023 149.943 59.271 111.618 27.565 68.610 -15.443 1
2022 686.583 -30.088 108.669 27.565 17.793 -63.311 2
2021 989.986 81.015 39.741 27.565 258.468 246.292 2
2020 289.379 53.545 21.677 27.565 159.389 165.277 2
2019 194.120 118.404 28.173 6.696 131.496 111.731 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
116,06% (2022: 239,58%)
Datorii / Total active (total active: 96.175 RON)
Solvabilitate generală
0,86 (2022: 0,42)
Total active / Datorii (total active: 96.175 RON)
Autonomie financiară
-16,06% (2022: -139,58%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 96.175 RON)
Rentabilitate active (ROA)
61,63% (2022: -66,33%)
Profit net / Total active (total active: 96.175 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
39,53% (2022: -4,38%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FLORIOGRAPHY EVENTS SRL

Reprezentantul firmei este: MIHAI RUXANDRA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023
Data Câmp Înainte După Sursă
16.10.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF