Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CATALYSED CONNECTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

CATALYSED CONNECTIONS S.R.L. (CUI 38566318) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J40/20099/2017 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte forme de învățământ (cod CAEN 8559). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 45.154 RON, un profit net de 24.703 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 68,0% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38566318
Nr. ORC
J40/20099/2017
EUID
ROONRC.J40/20099/2017
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bucur 4-6, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
45.154 RON
2024▼ 68,0%
Rezultat net
24.703 RON
2024▼ 58,7%
Angajați
1
2024– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 247.546 — 550.165 302.619 —
2024 45.154 24.703 247.546 — 550.165 302.619 1
2023 140.904 59.836 218.515 — 496.431 277.916 1
2022 65.797 46.455 113.466 — 331.546 218.080 1
2021 91.565 59.404 82.823 — 254.448 171.625 —
2020 88.934 74.801 75.402 — 282.623 207.221 —
2019 125.556 91.413 46.532 — 178.952 132.420 —
2018 4.383 -76.973 3.292 — 44.299 41.007 —
2017 119.776 117.780 2.141 — 120.121 117.980 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
44,99% (2023: 44,02%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,22 (2023: 2,27)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
55,01% (2023: 55,98%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
4,49% (2023: 12,05%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
8,16% (2023: 21,53%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
54,71% (2023: 42,47%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CATALYSED CONNECTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CONSTANTINESCU MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024