Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INVICTUS INVESTMENTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

INVICTUS INVESTMENTS S.R.L. (CUI 38571470) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J40/20150/2017 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (cod CAEN 6810, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 500 RON și un profit net de 34.261 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 94,1% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
38571470
Nr. ORC
J40/20150/2017
EUID
ROONRC.J40/20150/2017
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Semilunei 4-6, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
500 RON
2024▼ 94,1% față de 2022
Rezultat net
34.261 RON
2024▲ 1.622,5% față de 2022
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Secțiunea L · Diviziunea 68 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2 · 4 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2024. Surse: MFinanțe (2017–2023) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 500 34.261 95 0 24.286 24.191 0
2023 — -17.245 1.491.000 1.270.302 210.628 -10.070 —
2022 8.500 1.989 1.490.217 1.270.302 227.090 7.175 —
2021 7.000 1.617 1.490.498 1.253.882 241.596 5.186 —
2020 3.000 578 1.491.031 1.229.001 265.356 3.569 —
2019 1.500 893 1.490.403 1.229.001 264.153 2.990 0
2018 3.000 646 1.491.505 1.486.501 7.101 2.097 —
2017 500 451 1.240.129 1.225.273 16.307 1.451 0

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2022)
Grad de îndatorare
0,39% (2022: 99,52%)
Datorii / Total active (total active: 24.286 RON)
Solvabilitate generală
— (2022: 1)
Total active / Datorii (total active: 24.286 RON)
Autonomie financiară
99,61% (2022: 0,48%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 24.286 RON)
Rentabilitate active (ROA)
141,07% (2022: 0,13%)
Profit net / Total active (total active: 24.286 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
141,63% (2022: 27,72%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2022: 23,4%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INVICTUS INVESTMENTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GHIȚĂ ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024