Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FLAMIS DENT MC S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

FLAMIS DENT MC S.R.L. (CUI 38580096) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017001969177 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de asistență stomatologică (cod CAEN 8623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 147.825 RON, un profit net de 24.898 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 68,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38580096
Nr. ORC
J2017001969177
EUID
ROONRC.J2017001969177
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Gura Caliţei 51A, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
147.825 RON
2025▲ 68,2%
Rezultat net
24.898 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8623 Activități de asistență stomatologică
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8623 Activități de asistență stomatologică

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1)
  • 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 147.825 24.898 6.785 15.038 42.995 51.248 1
2024 87.909 -15.595 6.506 25.285 24.571 43.350 1
2023 50.950 -13.528 5.317 35.532 28.730 58.945 1
2022 48.871 37.596 551 35.669 97.355 132.473 0
2021 32.186 20.360 517 22.895 72.498 94.876 0
2020 22.413 19.676 409 0 74.925 74.516 0
2019 34.065 31.786 251 0 55.091 54.840 0
2018 35.534 23.215 540 0 23.593 23.053 0
2017 0 -362 500 0 338 -162 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
11,69% (2024: 13,05%)
Datorii / Total active (total active: 58.033 RON)
Solvabilitate generală
8,55 (2024: 7,66)
Total active / Datorii (total active: 58.033 RON)
Autonomie financiară
88,31% (2024: 86,95%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 58.033 RON)
Rentabilitate active (ROA)
42,9% (2024: -31,28%)
Profit net / Total active (total active: 58.033 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
48,58% (2024: -35,97%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
16,84% (2024: -17,74%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FLAMIS DENT MC S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CAȘU MIRABELA-ANGELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
11.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 08.12.2017 Transfer (sosire) din 25.06.2026 ANAF
11.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
11.08.2026 Data stării juridice 08.12.2017 25.06.2026 ANAF
11.08.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice ANAF
11.08.2026 Număr de înmatriculare J17/1969/2017 J2017001969177 ANAF