Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CLAROLA SERVICE COMPANY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

CLAROLA SERVICE COMPANY S.R.L. (CUI 38614024) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2/2141/2017 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (cod CAEN 0113). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 120.000 RON, un profit net de 8.961 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 33,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
38614024
Nr. ORC
J2/2141/2017
EUID
ROONRC.J2/2141/2017
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lucian Blaga 16, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
120.000 RON
2025▼ 33,5%
Rezultat net
8.961 RON
2025▼ 18,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
Secțiunea A · Diviziunea 01 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
3319 Repararea și întreținerea altor echipamente

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (0113 — Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
  • 0112 Cultivarea orezului
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (8)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
  • 0112 Cultivarea orezului
  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
  • 0127 Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
  • 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0163 Activități după recoltare
  • 0164 Pregătirea semințelor
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3319 Repararea altor echipamente
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 120.000 8.961 46.974 0 2.650.417 2.603.443 1
2024 180.430 10.922 80.610 0 4.262.716 4.182.106 1
2023 142.300 8.331 44.003 0 4.744.385 4.700.382 1
2022 168.408 17.854 14.775 0 4.706.825 4.692.050 1
2021 136.779 4.618.996 63.593 0 4.737.789 4.674.196 1
2020 144.828 4.670.293 60.774 0 4.786.267 4.725.493 1
2019 93.931 4.551.872 57.211 — 4.664.283 4.607.072 1
2018 13.409 4.327.875 52.875 — 4.426.634 4.373.759 1
2017 — -116 122 — 46.006 45.884 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1,77% (2024: 1,89%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
56,42 (2024: 52,88)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
98,23% (2024: 98,11%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,34% (2024: 0,26%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,34% (2024: 0,26%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
7,47% (2024: 6,05%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CLAROLA SERVICE COMPANY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ZAMBONI CLAUDIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025