Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

REBEL NAILS BY ANCA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

REBEL NAILS BY ANCA S.R.L. (CUI 38669771) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J29/40/2018 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (cod CAEN 4775). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 353 RON și o pierdere netă de 2.488 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 82,0% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38669771
Nr. ORC
J29/40/2018
EUID
ROONRC.J29/40/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. General Ion Dragalina 19, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
353 RON
2019▼ 82,0%
Rezultat net
-2.488 RON
2019
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 71.331 — 43.309 -28.022 —
2024 — 0 71.331 0 43.309 -28.022 —
2023 — 0 71.331 — 43.309 -28.022 —
2022 — 0 71.331 — 43.309 -28.022 —
2021 — 0 71.177 — 43.155 -28.022 —
2020 — 0 71.177 0 43.155 -28.022 —
2019 353 -2.488 71.177 — 43.155 -28.022 —
2018 1.958 -25.734 83.730 — 58.196 -25.534 —

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
164,93% (2018: 143,88%)
Datorii / Total active (total active: 43.155 RON)
Solvabilitate generală
0,61 (2018: 0,7)
Total active / Datorii (total active: 43.155 RON)
Autonomie financiară
-64,93% (2018: -43,88%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 43.155 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-5,77% (2018: -44,22%)
Profit net / Total active (total active: 43.155 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2018: -1.314,3%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2018-2019
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre REBEL NAILS BY ANCA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ȘANDRU ANCA-MARGARETA-GABI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019