Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INAILS BY IZABELLA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

INAILS BY IZABELLA S.R.L. (CUI 38705386) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018000101030 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 230.271 RON, un profit net de 6.722 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 163,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38705386
Nr. ORC
J2018000101030
EUID
ROONRC.J2018000101030
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Fraţii Goleşti 224, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
230.271 RON
2025▲ 163,7%
Rezultat net
6.722 RON
2025▲ 553,9%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9622 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 230.271 6.722 160.156 19.466 106.885 -33.805 1
2024 87.308 1.028 71.705 16.445 14.733 -40.527 1
2023 49.680 686 44.310 — 2.754 -41.556 1
2022 30.230 -5.223 44.581 — 2.339 -42.242 1
2021 24.536 -12.073 37.086 — 67 -37.019 1
2020 0 0 35.458 — 10.512 -24.946 0
2019 14.125 -16.305 35.458 — 10.512 -24.946 1
2018 12.355 -8.841 13.320 — 4.679 -8.641 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
126,75% (2024: 229,99%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,79 (2024: 0,43)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-26,75% (2024: -129,99%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
5,32% (2024: 3,3%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
2,92% (2024: 1,18%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INAILS BY IZABELLA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ENE MARIA IZABELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025