CONSILIER CONSTRUCT S.R.L.
CONSILIER CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38712944) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018000054105 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (cod CAEN 4211).
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).
- CUI
- 38712944
- Nr. ORC
- J2018000054105
- EUID
- ROONRC.J2018000054105
- Înmatriculată
- 8 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4211), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
- 2363 Fabricarea betonului
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
- 2363 Fabricarea betonului
- 2365 Fabricarea produselor din azbociment
- 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 0220 Exploatarea forestieră (CAEN Rev.2)
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului (CAEN Rev.2)
- 2362 Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2364 Fabricarea mortarului (CAEN Rev.2)
- 2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos (CAEN Rev.2)
- 2399 Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.2)
- 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate (CAEN Rev.2)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 8129 Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 500 | 393 | 307 | 200 | — |
| 2024 | — | 0 | 500 | 393 | 307 | 200 | — |
| 2023 | — | 0 | 500 | 393 | 307 | 200 | — |
| 2022 | — | 0 | 500 | 393 | 307 | 200 | — |
| 2021 | — | 0 | 500 | 393 | 307 | 200 | — |
| 2020 | — | 0 | 500 | 393 | 307 | 200 | — |
| 2019 | — | 0 | 500 | 393 | 307 | 200 | — |
| 2018 | — | 0 | 500 | 393 | 307 | 200 | — |
Despre CONSILIER CONSTRUCT S.R.L.
Reprezentanții firmei sunt: BADEA MIHAI-ANDREI (administrator), TĂNASE MARIUS (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |
| 15.08.2026 | TVA la încasare | Nu | Da | ANAF |
| 15.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 18.01.2018 | Transfer (sosire) din 04.05.2026 | ANAF |
| 15.08.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 15.08.2026 | Data stării juridice | 18.01.2018 | 04.05.2026 | ANAF |
| 15.08.2026 | Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 15.08.2026 | Cod CAEN principal | 4520 | 4211 | ANAF |
| 15.08.2026 | Număr de înmatriculare | J10/54/2018 | J2018000054105 | ANAF |