PAP PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
PAP PERFECT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38715746) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018000024528 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,4 milioane RON, un profit net de 214.742 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 29,2% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 38715746
- Nr. ORC
- J2018000024528
- EUID
- ROONRC.J2018000024528
- Înmatriculată
- 8 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4391 Activități de zidărie
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
- 4391 Activități de zidărie
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.442.117 | 214.742 | 37.454 | 2.900 | 117.144 | 82.590 | 3 |
| 2024 | 2.036.099 | 116.971 | 124.605 | 2.900 | 54.030 | -132.142 | 3 |
| 2023 | 1.324.671 | -177.184 | 225.130 | 2.900 | 70.947 | -151.283 | 4 |
| 2022 | 1.206.351 | 340.523 | 70.161 | — | 96.061 | 25.900 | 3 |
| 2021 | 650.056 | 227.064 | 47.660 | — | 1.279.278 | 1.231.618 | 2 |
| 2020 | 734.480 | 350.491 | 18.411 | — | 1.022.965 | 1.004.554 | 3 |
| 2019 | 699.304 | 262.093 | 20.547 | — | 674.609 | 654.062 | 5 |
| 2018 | 556.640 | 391.769 | 31.329 | — | 423.298 | 391.969 | 4 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre PAP PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
Reprezentantul firmei este: BARBU RADU (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 18.01.2018 | Transfer (sosire) din 08.07.2026 | ANAF |
| 14.08.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 14.08.2026 | Data stării juridice | 18.01.2018 | 08.07.2026 | ANAF |
| 14.08.2026 | Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 14.08.2026 | Cod CAEN principal | 4120 | 4100 | ANAF |
| 14.08.2026 | Număr de înmatriculare | J52/24/2018 | J2018000024528 | ANAF |