Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DMU SURGERY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

DMU SURGERY S.R.L. (CUI 38721500) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2021001284127 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de asistență stomatologică (cod CAEN 8623). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 85.290 RON și un profit net de 75.101 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 30,3% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38721500
Nr. ORC
J2021001284127
EUID
ROONRC.J2021001284127
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. G-ral Eremia Grigorescu 112, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
85.290 RON
2024▼ 30,3%
Rezultat net
75.101 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
8623 Activități de asistență stomatologică
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
8623 Activități de asistență stomatologică

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (2)
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (4)
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.041 1.833 — 2.521 688 —
2024 85.290 75.101 166.846 — 2.575 -164.271 —
2023 122.382 -257.613 252.502 3.979 9.151 -239.372 2
2022 247.169 210.668 792 — 214.124 213.332 1
2021 9.000 2.414 19 — 2.673 2.654 1
2020 36.000 21.867 3.515 — 25.394 22.107 1
2019 36.000 32.457 270 — 38.679 38.409 —
2018 6.000 5.752 180 102 6.030 5.952 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
6.479,46% (2023: 1.923,09%)
Datorii / Total active (total active: 2.575 RON)
Solvabilitate generală
0,02 (2023: 0,05)
Total active / Datorii (total active: 2.575 RON)
Autonomie financiară
-6.379,46% (2023: -1.823,09%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.575 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2.916,54% (2023: -1.962,02%)
Profit net / Total active (total active: 2.575 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
88,05% (2023: -210,5%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DMU SURGERY S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: URCAN DIANA-MONICA (administrator), IŞTOAN VLAD SEBASTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024