DAVINCI CONSTRUCTII & TERMOPANE GRUP S.R.L.
DAVINCI CONSTRUCTII & TERMOPANE GRUP S.R.L. (CUI 38724051) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018000720408 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 137.918 RON și un profit net de 88.203 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 9,1% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 38724051
- Nr. ORC
- J2018000720408
- EUID
- ROONRC.J2018000720408
- Înmatriculată
- 8 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu (CAEN Rev.2)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2018–2025. Surse: MFinanțe (2018, 2020–2021, 2024–2025) și ANAF (2019, 2022–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.918 | 88.203 | 27.784 | — | 235.458 | 207.674 | — |
| 2024 | 126.360 | 45.120 | 21.435 | — | 140.906 | 119.471 | — |
| 2023 | 0 | 0 | 895 | 0 | 75.246 | 74.351 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 895 | 0 | 75.246 | 74.351 | 0 |
| 2021 | — | 32 | 2.981 | — | 77.332 | 74.351 | — |
| 2020 | 4.727 | 3.772 | 11.177 | — | 85.496 | 74.319 | — |
| 2019 | 91.584 | 38.605 | 11.023 | 0 | 81.570 | 70.547 | 0 |
| 2018 | 51.893 | 31.702 | 798 | 0 | 32.700 | 31.902 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre DAVINCI CONSTRUCTII & TERMOPANE GRUP S.R.L.
Reprezentantul firmei este: BURICEA DANIEL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 28.06.2024 | Transfer (sosire) din 05.06.2026 | ANAF |
| 29.08.2026 | Data stării juridice | 28.06.2024 | 05.06.2026 | ANAF |
| 29.08.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 29.08.2026 | Număr de înmatriculare | J40/720/2018 | J2018000720408 | ANAF |