Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VHM MARLEY GROUP S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

VHM MARLEY GROUP S.R.L. (CUI 38739567) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J40/892/2018 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.163 RON și o pierdere netă de 225 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 44,7% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38739567
Nr. ORC
J40/892/2018
EUID
ROONRC.J40/892/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Ion Mihalache 174, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
11.163 RON
2022▼ 44,7%
Rezultat net
-225 RON
2022
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -153 13.544 — -1 -13.545 —
2024 — 0 13.500 — 108 -13.392 —
2023 — -167 13.500 — 108 -13.392 —
2022 11.163 -225 13.500 — 275 -13.225 —
2021 20.194 -2.309 16.000 — 2.913 -13.000 —
2020 17.871 260 16.020 — 5.258 -10.711 —
2019 — -519 11.000 — 30 -10.970 —
2018 5.568 -10.701 11.000 — 549 -10.451 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
— (2021: 549,26%)
Datorii / Total active (total active: 275 RON)
Solvabilitate generală
0,02 (2021: 0,18)
Total active / Datorii (total active: 275 RON)
Autonomie financiară
— (2021: -446,28%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 275 RON)
Rentabilitate active (ROA)
— (2021: -79,27%)
Profit net / Total active (total active: 275 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-2,02% (2021: -11,43%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2021-2022
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VHM MARLEY GROUP S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IONESCU VISSA ROBERT MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022