Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TAVI & DENNIS LOG S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

TAVI & DENNIS LOG S.R.L. (CUI 38762837) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J40/1142/2018 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 156.850 RON și un profit net de 42.252 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 117,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38762837
Nr. ORC
J40/1142/2018
EUID
ROONRC.J40/1142/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Almasu Mare 11, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
156.850 RON
2025▲ 117,4%
Rezultat net
42.252 RON
2025▼ 15,5%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Surse: MFinanțe (2018–2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 156.850 42.252 9.428 912 51.241 42.725 —
2024 72.150 50.025 10.821 3.099 125.196 117.474 —
2023 — -2.188 11.836 5.287 73.997 67.448 —
2022 16.730 14.040 11.836 7.475 73.997 69.636 0
2021 39.591 36.239 11.334 9.663 57.267 55.596 —
2020 31.886 8.553 10.170 11.851 17.676 19.357 —
2019 32.363 13.239 9.394 14.075 6.123 10.804 —
2018 3.958 -2.635 22.083 16.353 3.295 -2.435 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
18,08% (2024: 8,43%)
Datorii / Total active (total active: 52.153 RON)
Solvabilitate generală
5,53 (2024: 11,86)
Total active / Datorii (total active: 52.153 RON)
Autonomie financiară
81,92% (2024: 91,57%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 52.153 RON)
Rentabilitate active (ROA)
81,02% (2024: 38,99%)
Profit net / Total active (total active: 52.153 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98,89% (2024: 42,58%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
26,94% (2024: 69,33%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TAVI & DENNIS LOG S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CHEBARU ION DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025