Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRUCKMAGIA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

TRUCKMAGIA S.R.L. (CUI 38832142) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2024011629405 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (cod CAEN 4782). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 243.223 RON și un profit net de 23.735 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 10,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38832142
Nr. ORC
J2024011629405
EUID
ROONRC.J2024011629405
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nerva Traian 27-33, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
243.223 RON
2025▼ 10,9%
Rezultat net
23.735 RON
2025▼ 10,1%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4782 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · 5 diviziuni
  • 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
  • 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (2)
  • 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
  • 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 243.223 23.735 12.081 117 36.139 24.175 —
2024 273.012 26.398 5.983 1.517 31.304 26.838 —
2023 267.402 27.268 6.374 — 34.082 27.708 —
2022 248.343 25.300 4.928 — 30.824 25.896 —
2021 217.337 35.501 4.928 — 41.280 36.352 —
2020 314.177 45.130 11.889 4.287 49.102 41.500 —
2019 406.084 2.388 38.180 8.774 25.577 -3.829 —
2018 24.297 -6.417 22.978 13.261 3.500 -6.217 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
33,32% (2024: 18,23%)
Datorii / Total active (total active: 36.256 RON)
Solvabilitate generală
3 (2024: 5,49)
Total active / Datorii (total active: 36.256 RON)
Autonomie financiară
66,68% (2024: 81,77%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.256 RON)
Rentabilitate active (ROA)
65,47% (2024: 80,43%)
Profit net / Total active (total active: 36.256 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98,18% (2024: 98,36%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,76% (2024: 9,67%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRUCKMAGIA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: POPA FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.08.2026 Cod CAEN principal 4791 4782 ANAF
01.08.2026 Număr de înmatriculare J40/11629/2024 J2024011629405 ANAF