Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TERMOCONSTRUCT TOP S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

TERMOCONSTRUCT TOP S.R.L. (CUI 38855863) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J40/2036/2018 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.500 RON și un profit net de 9.005 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 110,0% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38855863
Nr. ORC
J40/2036/2018
EUID
ROONRC.J40/2036/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Barbu Delavrancea 2, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
10.500 RON
2023▲ 110,0%
Rezultat net
9.005 RON
2023▲ 85,4%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 3311 Repararea articolelor fabricate din metal
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (2)
  • 3311 Repararea articolelor fabricate din metal
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 7.462 — 95.746 88.284 —
2024 — 0 7.277 — 95.746 88.469 —
2023 10.500 9.005 7.277 — 95.746 88.469 —
2022 5.000 4.858 5.782 — 85.246 79.464 —
2021 23.990 23.284 5.640 — 80.246 74.606 —
2020 21.136 14.161 4.934 — 56.256 51.322 —
2019 46.955 3.928 8.299 — 45.461 37.162 —
2018 96.326 33.034 10.890 20 44.104 33.234 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
7,6% (2022: 6,78%)
Datorii / Total active (total active: 95.746 RON)
Solvabilitate generală
13,16 (2022: 14,74)
Total active / Datorii (total active: 95.746 RON)
Autonomie financiară
92,4% (2022: 93,22%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 95.746 RON)
Rentabilitate active (ROA)
9,41% (2022: 5,7%)
Profit net / Total active (total active: 95.746 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
10,18% (2022: 6,11%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
85,76% (2022: 97,16%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TERMOCONSTRUCT TOP S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TRANDAFIR DAN-LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023