Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PERFORMANCE IMPACT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

PERFORMANCE IMPACT S.R.L. (CUI 38860932) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018000532128 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Alte forme de învățământ (cod CAEN 8559). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 23.772 RON, o pierdere netă de 28.001 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 15,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38860932
Nr. ORC
J2018000532128
EUID
ROONRC.J2018000532128
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. G-ral Ion Dragalina 92, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
23.772 RON
2025▲ 15,8%
Rezultat net
-28.001 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (30) · 7 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (17)
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8292 Activități de ambalare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Surse: MFinanțe (2022) și ANAF (2023–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 23.772 -28.001 65.364 0 2.315 -63.049 1
2024 20.529 -69.643 51.904 0 16.856 -35.048 1
2023 20.529 -69.643 51.904 0 16.856 -35.048 1
2022 20.529 -69.643 51.904 0 16.856 -35.048 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
2.823,5% (2024: 307,93%)
Datorii / Total active (total active: 2.315 RON)
Solvabilitate generală
0,04 (2024: 0,32)
Total active / Datorii (total active: 2.315 RON)
Autonomie financiară
-2.723,5% (2024: -207,93%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.315 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-1.209,55% (2024: -413,16%)
Profit net / Total active (total active: 2.315 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-117,79% (2024: -339,24%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PERFORMANCE IMPACT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MUREȘAN LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025