Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MARIA STAR VULCANIZARE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

MARIA STAR VULCANIZARE S.R.L. (CUI 38993432) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018003315401 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 160.933 RON, un profit net de 14.840 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 5,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38993432
Nr. ORC
J2018003315401
EUID
ROONRC.J2018003315401
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. DUMBRAVENI 2, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
160.933 RON
2025▲ 5,1%
Rezultat net
14.840 RON
2025▼ 7,9%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 160.933 14.840 19.524 6.061 28.503 15.040 2
2024 153.141 16.107 15.576 11.922 124.707 121.053 2
2023 153.980 37.400 13.380 16.318 102.008 104.946 —
2022 134.810 54.876 15.798 21.051 62.286 67.546 —
2021 148.580 28.985 27.349 26.866 13.153 12.670 —
2020 105.037 -1.802 65.993 20.582 29.096 -16.315 —
2019 61.736 -4.279 45.184 24.015 6.649 -14.513 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
56,49% (2024: 11,4%)
Datorii / Total active (total active: 34.564 RON)
Solvabilitate generală
1,77 (2024: 8,77)
Total active / Datorii (total active: 34.564 RON)
Autonomie financiară
43,51% (2024: 88,6%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 34.564 RON)
Rentabilitate active (ROA)
42,93% (2024: 11,79%)
Profit net / Total active (total active: 34.564 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98,67% (2024: 13,31%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,22% (2024: 10,52%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MARIA STAR VULCANIZARE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VIERIU GABRIEL LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.07.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
29.07.2026 Data reactivării — 21.05.2026 ANAF