Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DERMOCHIC & SPA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

DERMOCHIC & SPA S.R.L. (CUI 39013090) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018000622229 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (cod CAEN 9623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 14.255 RON și un profit net de 1.449 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 25,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39013090
Nr. ORC
J2018000622229
EUID
ROONRC.J2018000622229
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. CIURCHI 82, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
14.255 RON
2025▼ 25,4%
Rezultat net
1.449 RON
2025▼ 87,0%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9604 Activități de întreținere corporală

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9623 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Surse: MFinanțe (2021–2023) și ANAF (2024–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 14.255 1.449 61.928 20.843 26.847 -14.238 0
2024 19.115 11.136 61.152 27.962 17.503 -15.687 0
2023 14.704 1.763 61.152 25.423 8.905 -26.824 0
2022 4.923 -5.513 68.832 35.115 5.131 -28.586 0
2021 3.868 -3.569 49.538 22.500 3.966 -23.072 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
129,86% (2024: 134,5%)
Datorii / Total active (total active: 47.690 RON)
Solvabilitate generală
0,77 (2024: 0,74)
Total active / Datorii (total active: 47.690 RON)
Autonomie financiară
-29,86% (2024: -34,5%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 47.690 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,04% (2024: 24,49%)
Profit net / Total active (total active: 47.690 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,16% (2024: 58,26%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DERMOCHIC & SPA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MORARIU ANCA IULIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025