Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAZNA PRODUCTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

RAZNA PRODUCTION S.R.L. (CUI 39052307) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J40/3850/2018 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 51.335 RON și o pierdere netă de 11.292 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 35,8% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39052307
Nr. ORC
J40/3850/2018
EUID
ROONRC.J40/3850/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. MARGELELOR 101, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
51.335 RON
2019▼ 35,8%
Rezultat net
-11.292 RON
2019
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (2)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (11)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 3.685 30 2.586 -1.069 —
2024 — 0 3.722 30 2.604 -1.088 —
2023 — 0 3.722 30 2.604 -1.088 —
2022 — 0 3.722 30 2.604 -1.088 —
2021 — 3.874 3.722 30 2.604 -1.088 —
2020 — -4.100 3.703 — -1.259 -4.962 —
2019 51.335 -11.292 3.703 — 2.841 -862 —
2018 79.907 10.230 5.470 — 15.856 10.430 —

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
130,34% (2018: 34,5%)
Datorii / Total active (total active: 2.841 RON)
Solvabilitate generală
0,77 (2018: 2,9)
Total active / Datorii (total active: 2.841 RON)
Autonomie financiară
-30,34% (2018: 65,78%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.841 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-397,47% (2018: 64,52%)
Profit net / Total active (total active: 2.841 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2018: 98,08%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-22% (2018: 12,8%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAZNA PRODUCTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: FLOAREA DRAGOŞ-MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019