Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CIBINIUM CONCEPT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

CIBINIUM CONCEPT S.R.L. (CUI 39053906) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J32/394/2018 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.335 RON și un profit net de 2.654 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 96,0% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
39053906
Nr. ORC
J32/394/2018
EUID
ROONRC.J32/394/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Iasomiei 5, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
12.335 RON
2020▼ 96,0%
Rezultat net
2.654 RON
2020▼ 21,3%
Angajați
—
2020

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2020
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (21) · CAEN Rev.2 · 5 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 9.530 1.272.293 1.044.691 229.636 2.034 —
2024 — -7.297 404.658 327.525 69.637 -7.496 —
2023 — -3.662 388.941 327.525 61.216 -200 —
2022 — -8.804 378.350 327.525 54.287 3.462 —
2021 — 0 361.472 312.302 61.436 12.266 —
2020 12.335 2.654 67.193 — 62.459 12.266 —
2019 305.069 3.373 76.721 — 86.333 9.612 1
2018 210.935 5.239 216.063 — 117.692 6.239 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
107,58% (2019: 88,87%)
Datorii / Total active (total active: 62.459 RON)
Solvabilitate generală
0,93 (2019: 1,13)
Total active / Datorii (total active: 62.459 RON)
Autonomie financiară
19,64% (2019: 11,13%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 62.459 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,25% (2019: 3,91%)
Profit net / Total active (total active: 62.459 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
21,64% (2019: 35,09%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
21,52% (2019: 1,11%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CIBINIUM CONCEPT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BENDORFEAN GEORGESCU IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020