Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

REVEALING STRUCTURES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

REVEALING STRUCTURES S.R.L. (CUI 39081710) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2/458/2018 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Activități de creație artistică (cod CAEN 9003, nomenclatorul CAEN Rev.2).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39081710
Nr. ORC
J2/458/2018
EUID
ROONRC.J2/458/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. VASLUI 6, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
0 RON
2023
Rezultat net
0 RON
2023
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
9003 Activități de creație artistică
Secțiunea R · Diviziunea 90 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
9003 Activități de creație artistică

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (10) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (4)
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2023. Surse: MFinanțe (2018–2020) și ANAF (2021–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2023 0 0 10.492 0 10.732 240 0
2022 0 0 10.492 0 10.732 240 0
2021 0 0 1.400 0 183.484 182.084 0
2020 — 0 1.400 — 183.484 182.084 0
2019 — -1.471 1.400 — 183.483 182.083 0
2018 254.354 183.354 200 — 183.754 183.554 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
97,76% (2022: 97,76%)
Datorii / Total active (total active: 10.732 RON)
Solvabilitate generală
1,02 (2022: 1,02)
Total active / Datorii (total active: 10.732 RON)
Autonomie financiară
2,24% (2022: 2,24%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 10.732 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2022: 0%)
Profit net / Total active (total active: 10.732 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre REVEALING STRUCTURES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IVANA MARIUS-CEZAR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023