Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LCS MANAGEMENT & CONSTRUCTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

LCS MANAGEMENT & CONSTRUCTION S.R.L. (CUI 39131419) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018000834134 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Activități ale portalurilor web (cod CAEN 6391). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 1.050 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39131419
Nr. ORC
J2018000834134
EUID
ROONRC.J2018000834134
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Unirii 22B, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
-1.050 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6391 Activități ale portalurilor web
Secțiunea K · Diviziunea 63 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6312 Activități ale portalurilor web

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6391 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (3)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7111 Activități de arhitectură

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 -1.050 13.735 1.799 209.836 197.900 —
2024 — -1.050 19.637 2.849 215.738 198.950 —
2023 — -962 19.637 6.786 215.738 202.887 —
2022 — -962 19.637 6.786 215.738 202.887 —
2021 — -1.050 19.637 140.748 82.738 203.849 —
2020 — -17.508 19.637 141.798 82.738 204.899 0
2019 231.192 116.447 21.485 97.459 146.433 222.407 1
2018 211.141 105.740 44.108 133.227 16.841 105.960 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2020)
Grad de îndatorare
6,49% (2020: 8,75%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
15,41 (2020: 11,43)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
93,51% (2020: 91,25%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,5% (2020: -7,8%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-0,53% (2020: -8,54%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LCS MANAGEMENT & CONSTRUCTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: LĂCUSTEANU ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025