Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MAX CONN. SOLUTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

MAX CONN. SOLUTION S.R.L. (CUI 39192653) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J32/536/2018 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Lucrări de pardosire și placare a pereților (cod CAEN 4333). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 88.235 RON, un profit net de 50.531 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 3,4 ori mai mare decât în 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39192653
Nr. ORC
J32/536/2018
EUID
ROONRC.J32/536/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Livezii 31, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
88.235 RON
2020▲ 240,8%
Rezultat net
50.531 RON
2020
Angajați
1
2020– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (2)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (8)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -300 4.484 — 73.509 69.025 —
2024 — -200 4.484 — 73.809 69.325 —
2023 — 0 4.484 — 74.009 69.525 —
2022 — -200 4.484 — 74.009 69.525 —
2021 — -146 4.484 — 74.209 69.725 —
2020 88.235 50.531 11.594 — 81.465 69.871 1
2019 25.891 -11.223 44.075 134 63.281 19.340 1
2018 53.963 30.363 7.000 173 37.390 30.563 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
14,23% (2019: 69,5%)
Datorii / Total active (total active: 81.465 RON)
Solvabilitate generală
7,03 (2019: 1,44)
Total active / Datorii (total active: 81.465 RON)
Autonomie financiară
85,77% (2019: 30,5%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 81.465 RON)
Rentabilitate active (ROA)
62,03% (2019: -17,7%)
Profit net / Total active (total active: 81.465 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
72,32% (2019: -58,03%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
57,27% (2019: -43,35%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MAX CONN. SOLUTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CAZACU MARIUS VALERIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020