Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TASTY BAVERAGES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

TASTY BAVERAGES S.R.L. (CUI 39208792) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J32/546/2018 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (cod CAEN 4617). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 91.002 RON și un profit net de 82.231 RON. Cifra de afaceri e de 3,6 ori mai mare decât în 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39208792
Nr. ORC
J32/546/2018
EUID
ROONRC.J32/546/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Poplăcii 9A, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
91.002 RON
2020▲ 255,3%
Rezultat net
82.231 RON
2020▲ 254,7%
Angajați
—
2020

Activitate

CAEN principal
4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 121 — 58.236 58.115 —
2024 — 0 121 — 58.236 58.115 —
2023 — -187 121 — 58.236 58.115 —
2022 — -115 0 — 58.302 58.302 —
2021 — -2.498 0 — 87.291 87.291 —
2020 91.002 82.231 0 — 89.789 89.789 —
2019 25.614 23.180 0 729 6.830 7.559 —
2018 — -15.821 19.425 1.093 2.711 -15.621 —

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
0% (2019: 0%)
Datorii / Total active (total active: 89.789 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 89.789 RON)
Autonomie financiară
100% (2019: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 89.789 RON)
Rentabilitate active (ROA)
91,58% (2019: 306,65%)
Profit net / Total active (total active: 89.789 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
91,58% (2019: 306,65%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
90,36% (2019: 90,5%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TASTY BAVERAGES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: STROIA ADRIAN POMPILIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020