Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

URME SNEAKERS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

URME SNEAKERS S.R.L. (CUI 39230005) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018001555124 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 212.800 RON, un profit net de 118.863 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 16,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
39230005
Nr. ORC
J2018001555124
EUID
ROONRC.J2018001555124
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Corneliu Coposu 157, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
212.800 RON
2025▼ 16,3%
Rezultat net
118.863 RON
2025▼ 42,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (6) · 3 diviziuni
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Surse: MFinanțe (2018–2022, 2024–2025) și ANAF (2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 212.800 118.863 363.054 470.623 44.239 151.888 1
2024 254.300 205.663 176.025 — 382.202 206.226 1
2023 0 -443 2.191 0 2.311 120 0
2022 — -443 2.191 — 2.311 120 —
2021 2.700 -840 4.372 18 4.739 563 —
2020 1.950 -932 4.332 61 5.141 1.403 —
2019 5.950 3.132 4.502 19 6.617 2.335 —
2018 1.600 -997 4.317 56 2.862 -797 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
70,51% (2024: 46,06%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,42 (2024: 2,17)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
29,5% (2024: 53,96%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
23,09% (2024: 53,81%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
78,26% (2024: 99,73%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
55,86% (2024: 80,87%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre URME SNEAKERS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IGNAT DAN-SERGIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025